KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4482054
nr 448 2054
Tage Hedqvist (född 1909 Öjebyn) akvarell signerad Tage Hedqvist 1951, franskt café med palmer, ca 30 x 45 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 januari 2007
kl 16:00:01
10/1 18:48:54
1.000 kr
29/1 14:20:27